Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

Gold AG

5mn visningar1 531

  fanlink.to/EraRamazan
  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA

  Teksti: Arian AGUSHI
  Melodia: Kreshnik AVDIU
  Aranzhman: Ardian KASTRATI
  Mix & Mastering: Rrahman KRYEZIU
  Video: Imagine FILMS
  Skenari & Regjia: Arian AGUSHI

  @Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
  Connect with Gold AG
  Facebook | GoldAG.Legend
  Instagram | arianagushi
  Connect with Adem Ramadani
  AdemRamadanifaqjazyrtare
  ademramadani78

  #GoldAG #ademramadanizyrtare #ONIMA

  Publicerades den 28 dagar sedan

  Kommentarer

  1. sara imran

   Allahu te Nderofte Adem Ramadani per kyt ilahi te mrekullueshme 🤲🏻🤲🏻

  2. Bajram Beganaj

   Shum bukur mashalla 🕋🕋🕋🕋🕋❤️❤️❤️🕌🕌🕌🕌

  3. Femi Sefa

   Amin. Amin. Zoti. Vshrblej amin

  4. Liona Perteshi

   ALLAHU 💕💕💕💕💓💓💜💜💙

  5. Enver Allciniku

   Hallall te dyve .

  6. Ermal 54

   Zoti na ruajt ishalla

  7. ueeuu Shabani

   Hwbsh qq qys whuq 1hchq qucuq wucuwuw

  8. Mubexhel Bajrami

   1gy

  9. Ardi Kasami

   😇😇😇😇😇ahlla

  10. vera palloshi

   wiah🤲

  11. Celular Line

   Gold Ag ska fjal per ty je i pa pershkushem respekte zoti te rujt e mos pafsh keq me si bravo per kengen

  12. Oligers Xhafa

   Rrenqethje mishi 🤲🏻

  13. Ushti Ushti

   Hallall e pac vella 🕋☪️

  14. Aziz Buzolli

   Amin

  15. lejla morina

   Bosi

  16. Suela Hoxha

   🙏🙏🙏😇

  17. lindita Havolli

   Zoti ju bekoft me ke ni ba me zemer me kajt se jam rrit pa nan me gjyshin I cilli u kan nje engjull njeri I knushem mka rrit me gjitha te mirat ishalla zoti me gjent e ka shperblu

  18. Dekretuesi Dekret

   Nana Adem Ramadan nuk bon ma, per qita jam i sigurt. ❤️👏🏾❤️❤️❤️🐐

  19. ADNIT

   Super

  20. Brendon Bytyci

   😘😘😘😘😘😘😘😘❤❤❤

  21. Brendon Bytyci

   Urime ramazani

  22. daim Hmza

   😭😭🤝🤝🤲🤲😞😞😞🕌🕌👍👍👍👍🎆🎆🧒🧒🧒🧒😘🥰😘😘😊😘😘😘😘

  23. ueeuu Shabani

   Y sezwwys wh

  24. Erdi Hajredini

   O zoti ju bekoft shum keng e qellume

  25. hen ko

   Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️

   1. Emily An

    Vëllezër dhe motra të besimit islam, Urime muaji i veçantë dhe i bekuar i Ramazanit🌙! Ta shfrytëzojmë këtë muaj të mëshirës, paqes, bamirësisë për reflektim dhe përmirës

  26. Vlora Zeqiri

   Respekt per Adem Ramadanin ju lumt se naknaqet zemerat 🙏🙏

  27. Nazmi Odai

   Shum qef e kam ket Muzak me ben me lot

  28. Endi Sllamniku

   5 milion views per 3 jav "13 prill - 9 maj" 👏 ju lumt shum ilahi e bukur. Allahu ju ruajt e ju shpërbleftë për këtë ilahi të bukur qa na e sollet e na e knaqt shpirtin se qdo dite me e degju nuk bohet bajat. Allahu ju dhasht sa me shum suksese se e meritoni me të vërtetë ❤️🤲👏👏👏

   1. opzz xsin

    gjith besimtareve musliman.dhe i shperbleft me.te.mirat e tij te pafund.Amin🤲

  29. opzz xsin

   Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit ☝🏻🤲🏻❤️

   1. Emily An

    Urime gjith muslimanve muaji i shejt i Ramazanit 🤲🏻❤️

  30. Asman Hoti

   Do tua thyejmë të gjitha rekordet botrore InShaAllah! Allahu ju ruajtë!!!

  31. Gezim Tafa

   Hj