Melisa - Leje ( Official Video )

UnixMusic

9mn visningar97 000

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Music \u0026 Lyrics By Irkenc Hyka
  Mix \u0026 Master By JoJo
  Video: Imagine Films

  Kommentarer

  1. Fatbardha Disha

   Hidh 1 kenge tjeter

  2. Cilo Mucaj

   Bravo!! Ke ze te bukur

  3. Marjana Ndreka

   O zoti qe te kafal ty prift mar 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

  4. Kajsjs Apdif

   Shume bukur

  5. DHURATA👑DORA

   Videoklipi i bukur dhe kenga shumë e bukur i ke përshtat shume bukur te lumt😉

  6. Albi Murataj

   na ke car k"""

  7. Po kari Po

   T dashur miq nese deshironi te siguroheni qe skeni koronavirus shkoni te kenga anes dhe nese ju del gjak nga veshet ateher do t thot qe jeni negativ

  8. Cerr Verr

   O melis ke za super aty te plasin inat qart.

  9. Zikri Selmani

   ma mire ne bote te dua

  10. Drande Stenaj

   Moj Melisa je ma e mira e perputhenti je zemer ana lleshi nuk me pelqen kurse ti je me e mira

  11. Alban Behluli

   Bravo

  12. Zija Salliu

   Shume bukur🔴🔴🔴🤩🤩🤩🤩

  13. Reidi Dyrmishi

   Super❤️❤️❤️❤️

  14. Diana Huqi

   Sei stupenda io la tua canzone e sento 30 volta al giorno ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  15. Luiza Xhelo

   Suoer

  16. Kristjan Sharani

   Gghqhjw

  17. Venera Zukaj

   Te lumte ❤❤❤!Melisa

  18. Ay gibi

   Krejt mire ama me cato dor qe e perserit te njejten levizje secilen her m duket qe e ki tepru edhe ja lodh syrin njeriut per mendimin tim.. Leje leje leje edhe t njejten levizje secilen her sedi pak e tepruar

  19. Mavie Fishti

   Even though the government has already made a decision to make it the most powerful state since the election of a former president and a former president who has not 🌹🌹💋❤❤❤❤❤❤❤❤

  20. Shauki Khalil

   BEST SONG BRAVO

  21. Habibe Lazami

   Shume mire kenga e Melises

  22. Arianagrande grande

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  23. Ami Leka

   Haha prit tean😅

  24. xheni musa

   l

  25. fortnite 100

   Kenga e anes(veshet left) kenga e melises (veshet came)

  26. Jeni Damjani

   kenga me pelqeu shume sukse❤❤

  27. Xhorxhina Lico

   Fytyra e andit Pas puthjes left the chat 😂😂

  28. Ergi Tab

   Nese ka dicka qe me behet qejfi nga e gjitha telenovela e Olses, esht qe kta te dy jan bashk. Kam pas gjithmon sh rrespekt per andin

  29. Fatime Mexhiti

   Te lumt Melisa shumë dukur e ke kenduar

   1. Fatime Mexhiti

    👏👏👏👏👏👏👏👏

  30. NewWorld

   bravo ,suksese e meriton me shume

  31. NeLi Tv

   Hiti 2021 bravo like kush menon

  32. alcapone

   Kenga e ana karit...ska lidhje me kengen tente meli.

  33. Cpb Hic

   E ke kenduar super

  34. Nardi Cani

   😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😨😨😨😨😨😢😢😢😢😢😱👎💔

  35. DepressedGirlButHappy

   Tkerkoj Falje Melisa qe tkam thene je femer per nje kafe njesoj si sindi sepse kam ndegjubnga Elvis Naci o shum gjynah dhe mer denime me i sha personat publik sepse vetem zoti gjykon jo njerezit as Sindi qe tka than.

  36. Eduart Nuredini

   Melisa faleminderit per kengen😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊

  37. Jgt Gy

   🌺🎃🧸💐🌷🌷

  38. Fatos Oshafi

   Super yll lum Andi qe te ka ty Melisa😀👍👍

  39. Mihena Islami

   Ana nuk këndon aqë bukur sa ti

  40. Mihena Islami

   Ti milisa këndon aqë bukur sa më magjeps shumë

  41. Gazment Brahimllari

   E ADHUROJ KETE KENGE😉😉😉😉😉😉😉🤳🤳🤳🤝🤝👏👏👍👍👍👌👌👌🖐🖐🖐🖐🖐👐👐👐👐👐💖💖💖💖💖💖❤❤❤💗💗❣💟

  42. lira Duka

   Kjo eshte kenga ime e perferuar 💐🎉💞

  43. Naile Hysa

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  44. Kevi Bogdani

   Sa e bukur kenga

   1. Kevi Bogdani

    Sa e bukur

  45. Esekel Ibi

   Melisa kozaku live in instagram. Lan nam melisa

  46. Justklajdi

   Ore ska shanc qe kjo keng tket kap 8.7mil views 💀

  47. linalina

   Melisaa ❤❤💎

  48. Ermal  Gjoka

   Shum bukur

  49. Albin Beqiri

   Me pelqeu shum melisa kenga jote i love you do doja te te takoja me gjithe zemer🥰🥰♥️

  50. Delena Vampire

   Shum kenge e bukur 😍😍😍💖

  51. Elsa Matoshi

   Kjo kenge ka marre klikime vetem me pa puthjen ne fund te Andit dhe melises

  52. Van Dam sula

   Po e bere gabimin e par tani do e korigjosh dy her gabim nuk ben. Keng e bukur veshje e bukur me kengen e par per pak te doli pallaska perjashta.

  53. Ardiana Doda

   Yll je ti oj melisa tram kot n qaf

  54. Ann Ann

   Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titull ajo me tha loqe

  55. Ann Ann

   Melisa vetem mikrofon me dy rrota kendon mir ti 🥚🍆🥚

  56. shinja baja

   Je yll bote

  57. Lindita Hoxhaj

   Kenge e Anes te hap barkun

  58. Τζενη Τζενακι

   Melissa nxirr dhe ndonje keng tjeter

  59. Rinesa_Rina

   kush osht ktu😂

  60. Nida Dullaj

   kur e degjova kengen e ana lleshit mendja ime tha: Po melisa sa mir qe e paska kenduar kengen e saj❤️❤️🌸🥺🌸😂⭐️⭐️⭐️

  61. Enca Ciao

   musiken osht e mire ti a je ner mal sa budall

  62. haxhi vashta

   111

  63. Sara Vathi

   Kenge me kot se kjo nuk ka

  64. Elsa Bytyqy

   Melisa eshte njesh per mua ylli i botes ajo nuk eshte e lidhur me fatjonin melisa eshte e lidhur me Andin keshtu mos e tallni melisen ju thash melisa eshte zemra ime ajo nuk e ka digjuar kengen e Anes por ajo e ka ber vet se melisa eshte njeah

  65. Roza Xhabli

   Ti ke kenge jo ana! Te lumte 🍒 Qenke super cift me andin tani e zbulova qe te pashe duke e puthur se mendoja se interneti genjente🍒🍒🍒👑👑👑 U trashegofshit!❤❤🌎👑👑👑🍒🌎

  66. Suada Dekovi

   Ana jo

  67. Liza Doci

   Bravo Melissa

  68. Liza Doci

   Melisa kendon bukur kurse ana kot fare

  69. Vjollca Lumaj

   Pasi degjuaum kengen e anes te kerkojm publikisht djese

  70. Ela Myrteza

   Kur jam me nerva degjoj kengen e Melises mi con nervat 0%Melisa je njish🥰

  71. Endrit Osmanaj

   Shum mir

  72. Bledar Rabo

   Super 👌👌

  73. ciao

   Bukuroshe je ❤❤

  74. Dog Fany

   Pasi degjova kengen e anes kenget e melises me duken super dhe shum te bukuraaa

  75. Merita Koxhaj

   Suksese ylli 👏👏jeni nje cift shume i bukur 😍mbar ja u beft zoti 👏👏👏👏👏👏👏👏

  76. Servis Korca

   Melissa Eshte e bukur

  77. Jgt Gy

   Bravo goce super je kengetari 🌷🌷

  78. rks gaming

   Ledjana: Un du me tpas ty 😍 Mevlani: Ske shanc 🖕 Antonela: typing 💬

   1. Elma elma

    😂😂😂lottt . Kjo kendon me mir

   2. Dpidpidrd Dpi

    Hahhhahahaahahah i madh

  79. ZEPETO

   Melisa e njeh Anton palaj

  80. Lulzim Sinjari

   E kam degjuar kete kenge 1 ore

  81. Fredi Meta

   Te gjith e paskan degju kengen e ana lleshit un se kom degju fare Vetem kte melises😂✌

  82. Tropoja Tropoja

   SHUME BUKUR KE KENDU😍🤩😘

  83. Isa Odaj

   Melisa kjo kenge me pelqeu shume 💕💕💕💕

  84. Lushi Vlore

   Melissa 100 here me e mir se ana

  85. ermenisa feka

   Besoj se nga te gjithe "kengetaret" e perputhen, melisa po ben muziken me te mire. Dhe zerin me te bukur nga ata melisa e ka sipas meje. Edhe kur nisi ta kendonte pa muziken kete kenge te emisioni i olsi bylykut i dilte shume bukur. Pavaresisht nga menyra si u tregua ne perputhen qe sme pelqeu, ne muzike eshte e mire

  86. Kaqanik Kaqanik

   Fake views

  87. LeviSimp

   Po me duket kenga e Melises sikur po kendon engjelli pasi degjova kengen e Anes

  88. Eri Mana

   Super kenge Melisa

  89. mila noka

   uuuuu faqja e zeze 😂😂😂

  90. Visi Locij

   👍👍👍👍

  91. Jonka Husi

   1 pop pps@SPIRO0988xZzF SE E SARSSÇPS SAD zadç sa see 7s7

  92. Lorisa Capa

   💛💛💛💛melisa

  93. Klodijan belegu

   Melisa je me e mira

  94. BLΛƆKPIИK

   Leje 😍😍😍😍

  95. Darion Cumani

   Bravo melissa je yll je si shpirt

  96. Blenda Hoxha

   Melisa te dua shume zoti ruja

  97. Taku Sarande

   Pse nuk iken ne kengen magjike

  98. Misjena Ngjeci

   Kur do qesesh nje keng tjeter se meta duke degju vetem kete kang ate qe ke dashni leje leje te dua shume je shume e mire 😘😘😘😘❤❤❤❤

  99. Suzana Dautaj

   Love Love ❤❤❤❤🥰🥰

  100. Bert Shahini

   O melisa a do bejsh kenge te re pliss.💕💖