Mesazhe kërcënuese, biseda personale & puthje në prapaskenë, çfarë po ndodh?- Përputhen, 4 Mars 2021

1,1mn visningar934

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SEprom Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Publicerades den Månad sedan

  Kommentarer

  1. Servis Servis

   Po sara esht qelpsir ordinere prandaj

  2. Ridvin Hamza

   hahahahah Loko m’duket se u trremb ne momentin kur pa kurrizin e Sindit plot me pucrra hahaahahahaha

  3. saliji merxhan

   O atdhe se ka nji po ku me dit se sa i ka jasht se duket se cfar femre eshte

  4. berti llani

   Qeqeq qeqe

  5. YoutubeDiscriber

   Skisha dasht sen tjeter veq iher me shku qaty n’Përputhen,e me pyt Borën, a mund ta kem nje Vallzim me Borën?. She is a Queen 👑.

  6. ERALD MISKU

   jhgugyhgiujhuyjhnyuh7

  7. Maggie Trupido

   ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  8. Besi Mustafi

   Ahahha👎👎👎

  9. Shefkie Beqiri

   Pôrbfeoubrzpjffmj gfmvg

  10. Qazim Bryli

   Sara me pelqeu kur dul me Adheun. Po mas ati e ka kallxu vetem se ish nje femer shum e keqe ka hup shum poena tek publika.

  11. Qazim Bryli

   Arijan per punen e puthjes je shum gabim. Puthje ne faqe osht ni gjo po puthje ne buz ja qive nonen e bone mut qetu tfala nga Norvegjia. Edhe po nxehesh shum shpejt. LOCOS ja fut per shkollim e bone i pa shkollum e bone budall keq e teprove pak me Locon qaty 🤣🤣

  12. Serxho Xhoi

   O loco o vari kars

  13. yuoop noke

   Kjo Sara Copy Paste Ana 1 Jasemina copy paste Melisa😒🤦‍♀️

  14. Gentrit Gashi

   5:25 Olsa duke thën ndalone skype😁

  15. Dksk Hshsshs

   Dit e mir

  16. Dksk Hshsshs

   Un e du ledjanen dhe melisn kjo ishe per gjigj ja jem pi. Gjeve e dua andin

   1. yuoop noke

    Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

  17. Dksk Hshsshs

   Arijani do ta qet nga I msjoni

  18. Dksk Hshsshs

   Murat puthe

  19. Dksk Hshsshs

   Ti e dashuron shum👰🤵💝💝💝

  20. Daniel Troka

   O sindi o kare

  21. seiom jvony

   O Arjan jetoj ne Amerike dhe n Kanada, ja ke fut kot per sa i perket puthjes ne forme pershendetje.

  22. Linda 88

   Arjan konomi sot ja futi kot

  23. mikea hiooi

   Arjan Konomi osht njeri shum i menqur ama osht tipik asi gjyshi shqiptar qe kur ti iken truri dhe behet me nerva te fyen me fjalet me te renda qe i vin ne mendje

  24. Keli Keli

   Arjan ik qihu o shoq se ja fut kot

   1. seiom jvony

    Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjero

  25. Ledion Shaho

   arjan mos i fol sindit ashtu ti

  26. Ledion Shaho

   atdhe ti je me i miri

   1. mikea hiooi

    Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

  27. Aurelio

   Me gomarrrrrrr kyyyy loco,oreeeee sprrrr cunn porrrr me ket sindinnn ahh me e thy telefonin

  28. Νίκος Γαλαίος

   Vec dashuri nuk ka ktu o njerez qe ne fillim kush kam ca te kapi

  29. ariela elmazi

   O sindi holloji pak ato vetullat ose mos i lyej aq trashe se je shume e imet per ato vetulla aq te trasha.

  30. aola wili

   Deri dje mendoja se Sara eshte shum negative dhe poshter🥴 Sot jam e bindur🤧🤢🤢

  31. Negan

   Sara me ate surrat prej babuini tu ber si pill

  32. PETRIT

   Shum i paedeukate Arjani. E ofendon Locon si i paarsimuar pastaj Sindin se nuk e njeh muziken klasike kur ajo eshte violiniste dhe ne fund thote se nuk kam ofenduar!!! Shum i keq!

  33. Elisa Semi

   Te ishte sara e emancipuar nuk kriton jasminen se ndrohet me shoket.

   1. aola wili

    po vetullat e sindit hahahaha

  34. donceta

   Se kuptoj pse Arjani e ofendon kaq shume Sindin? Perdorin ca metoda shume te uleta shumica qe jane aty per tiu kunderpergjigjur njeri-tjetrit. Niveli i respektit dhe dinjitetit ka rene shume poshte.

  35. Aniem’s POV

   This called me lonely in 1500 different language

  36. Bes Bau

   😂😂😂😂😂😂😂😂Arian Konomi sa mire ja beri Elvis Karatistit 😂😂😂😂OK, OK, Ok, ke ti Elvis te drejte.. Ne fund te Emisionit e tregoj Elvisi mentalitetin Coban, pa fije Edukate dhe hakmarese.. Ja u hakmora me Arianin 😂😂😂😂😂😂😂Ariani ja beri rrafsh.. Ok Hajvan ti ke te drejte.. Sindi sinqerisht qenka Femer pa fije kulture dhe sjellje..Mere Elvisin dhe zhdukeni sbashku se as qe dua tju degjoj e leje me tju shoh!!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  37. Bes Bau

   Sa kontradikte esht kjo Sindi 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️NE Rumani na paska pas Shoke nga e gjith Bota etj.. Pas disa minutave thot se ska Shoqeri dhe sdo tjet pjese e ndonje Shoqerie.. Dmth me Koreanet ka qene Shoqe, a ne Shqiperi sdo Shoqeri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Un ve bast se Sindi as qe e di ku gjendet Korea..Shihet sjellja e Sindit qe ka Studiuar ne Rumani te Jevget dhe sjellja e Aristeles qe ka Studiuar ne Shqiperi.. Dallimi esht si Dita me Naten.. Melisa shuuum bukur i tha Elvisit ne fillim.. Po a meret Elvisi per Burre moj Hajvane Sindi?? Po ne anen tjeter a meret Sindi per Grua?? Kjo Femer te ben te vetvritesh.. 1.40 cm Hajvane ne tru dhe cdogje tjeter.. Ne fund te fundit u gjeten Cobanja dhe Cobani.. Mungojn veten dhent.. Dot ju blej Un ktyre disa Dhen qe te dalin ne Male sbashku..E ka Elvis Karatistin qe do ta mbroj nga cdo rezik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

  38. Bes Bau

   Elvisin dot duhej ta merte Edi Rama ne PS dhe ta bej Minister per WC e Shqiperise.. Sinqerisht sdua ta shikoj ket Emision vetem shkaku i Elvisit dhe Hajvanes pa fije kulture Sindit.. Ky Elvisi fol ashtu sikur te ishte ndonje Shkenctar ose Jurist.. Ne te vertet ska mend fare.. Shyqyr qe ka mesuar Profesionin e Tattoos se ndryshe dot ishte me Dhen maleve si Coban.. Po mendoj se ka shum Cobana qe sigurt kan me shum mend se Elvisi me Sindin sbashku.. Kta te dyt akoma skan arritur ta kuptojn sensin e Emisionit dhe ARIANIT.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  39. Bes Bau

   Sindi ka Sudiuar ne Rumani 😂😂😂😂😂😂te Jevget Romun.. Shqiperia i ka Shkollat e muzikes 100 her me te mira se Rumania.. Ooo Sindi moj Cobane Rumune.. Un kam Studiuar ne Gjermani ku Romunet vijn ktu si lypes rrugve.. Ariani ka 100 %te drejte.. Edhe Un jam puthur me Shoqet Gjermane ne Buze.. Natyrisht ka lloj lloj Femrash, qe sputhin ne buze.. Dmth disa e bejn e disa se bejn.. Ket mendon Ariani.. Sindi ne Rumani ka pa ndoshta disa Korean qe edhe vet i kemi pasur ktu ne Gjermani qe as qe shoqeroheshin me na te tjeret.. Sindi duhet ta dij se Rumania edhe pse esht ne BE ktu ne Gjermani as qe llogaritet e tille.. Ky Elvisi koken e ka si duket bosh brenda.. Ku ka nivelin Elvis Majmuni te bisedoj per jeten Sociale neper vendet Europiane.. Ka shetitur Elvisi ne Itali qe esht akoma me keq se Shqiperia 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

  40. Bes Bau

   Gangster Schow 😂😂😂😂😂 Sara dhe Jasmina dot duhej te perjashtohen te dyat nga Emisioni.. Olsa a pret qe dikush te vritet shkaku i ktyre Femrave flliqsira??? Dot sugjeroja qe ti perjashtojsh nga Emisioni kta dy Vajzat "Sara Jasmina" Po shihet qarte se kta dy Vajzat kan ardhur ne Perputhen vetem e vetem per fame.. Femra fallco jan te dyat.. Perjashtoj nga Emisioni se dot ndodhin gjera qe do ta prishin Emisionin dhe dot behen cudira.. Si qesh kjo Sara, si nje flliqsire e keqe.. Riniani me duket si viktime..

  41. FF ALBOZ

   Atdheu do që ta kaloj situatën duke thënë si marr për bazë kërcënimet Ndërkohë Bora do ta bëj dramatike që t marri më shumë viwes

  42. Erin Balliu

   Nuk thone kot femrat kane futur shejtanin ne shishe. kur shejtani pa Saren e ka hapur vete shishen... Sara eshte 😈

  43. Esmeralda Gjeci

   Hahaha o zot u kenaqa me komentet

  44. Aliu Emiljano

   Aman Arjan se dhe ti po na i shpif kohet e fundit me duket se po tregoj fytyren tend te vertete perverse

  45. Aliu Emiljano

   Si gjyq po me duket sot🤮

  46. Nora Krasniqi

   Hahhahahaha Arian Komoni you are the best....sa mir ja ke ba sindit.....qka kam kesh 😂😂😂

  47. Ag Dor

   po vetullat e sindit hahahaha

  48. Saimir Kapuci

   Me emisjon vk ska po çfar të shojm

  49. Mevlude V aliji

   Sindi ndryshoj vetllat se shum e plak po dukesh

  50. Mo mu 20

   Gabim Arjan vetem aty ne Shqiperi puthin kush tu dale peroara ,ne skemi jo neper bote pare keto qe thua ti ,...

  51. Diana Estrefi

   Ky bon si. Burr zamani. Do me ja mbledh ksaj.kjo mori.kot shyqyrqë gjeti një për vete. Shko mi ti bjeri qemanes.Murati.i shkretë gjynaf po i dridhet zëri.

  52. Ervis Hykaj

   He ca do me beni jam une

  53. Fozi Fozi

   Juli je me i miri je njeri me zemer te madhe.

  54. Fatlum Sejdiu

   sindi sod sa bukur osht ka doket edhe syt e vetllat shum um pelqejn po sidomos flokt e saj me pelqejn teper ❤😘

  55. Anesa

   Oj sara ... Mos u mundo kot se Atdheu nuk genjen

  56. Diana Naikolli

   U sa turp

  57. Clash Kings

   *JEPINI RRITJE RROGE ARJANIT DHE KONFIRMOJENI PUBLIKISHT, 15%* 👇 VOTONI

  58. Isidor Dhrami

   Atdheu shume i papjekur dhe vegel e olses.eshte injorant dhe shume fallco dhe i shtirur

  59. Liridone Nuhi

   Si fanse shum shum e madhe e Arjan Konomit, me Sindin e teproi ( e tepron) :(

  60. Kukes Alb

   Sara Ka një lidhje jasht

  61. Liam jola

   Olsa mos e kerceno Atdheun moj goc 😂

  62. Elona Gianni

   O Arjan ktu e ke gabim ska lidhje fare se ka jetu jasht sara eshte europiane dhe puthen në buzë se edhe une jetoj jashtë kam 27 vjet ne emigrim po nuk puthem me djem te tjer

  63. Visa Kucaj

   Te lumt goja Arjan Konomi mbyllja gojen kesaj debiles sindit

  64. Call of Duty ALB

   O sindi kape lokon dor per dore dhe dilni nga emisioni duke kercyer

  65. Ermelinda Gj

   Cdo Puthje puthje esht njesoj gjith boten?? , po pra edhe nje keng e mandit te nishtulles dhe rihanes njesoj keng qe keng esht ...🙄🙄🙄

  66. Ermelinda Gj

   Kjo sindi injorante o zoottt.... mir e tha arjani e ka be ate shkollimin ne rumani sikur ka qen ne oxford e na thot ka nje shoqr japoneze apo korea po ik moj vajz se dhe ne shqiperi ke japonez e kinez e ca te duash ti , ca do te thot se me nje kokerr do tregosh gjith kulturen te atij shteti.edhe dy shoqe vajza e japin puthje baby kiss e esht thjesh gjest afeksioni jo lezbike. Akoma sdin me be krahasimin e baby kiss me french kiss ,,hajde hajde

  67. valdrin lakna

   Kjo sara duhet te largohet automatikisht nga programi kjo sja vlen te jet ne program puth atdheun puth rinianin presim me ke do tbej rastsisht seks aty me ndonje kandidat

  68. Aldorjan Dhima

   Vetullat e sindit si shtylla betoni

  69. Russi YT

   Bejeni ni votim per arianin kush e don e kush jo te jet ende ne emision

  70. DMXxX

   ...jo e puthi jo se puthi... aj medet shum bajat mu keni bo. Sdi kush ju shikon ju dhe keti programi. ... se pari , nbuz nbuz...tani, nzuz nzuz... Nje shprehje e moqme.. Si ka thën Edi Rama : KAZAN ...KAZAN ...KAZAAAAN . Jeni bo trash (plerat 🗑 ) of Albanian television

  71. London Boy

   Ka te drejt arjani sepse ne disa vende jasht shqiperis puthen ne buze.......... mos na acaroni shqicen e 7 te trrurit😂

  72. Gem X

   Aktor kredit jon .PORNO CLUB tha opahiri e kom puth heheheh kuqka ti hongsha ato tatuaje qe i paske ty duet me Q ka 6 ne dit deri sa te drridhen kembet si pul e te dalin lot pre lezetit

  73. Old School

   shume bushtra Jasmina dhe Sara largojini dyjat kuqkat

  74. K Q

   Bo Sara eshte super Kuder

  75. rashela cani

   Më mir e mbyll këtë përputhen se jeni bër si estrada e rroskovecit🤣🤣🤣🤣

  76. Amy Amy

   Loco ke ren shum posht 🤮

  77. Amy Amy

   Mir ja bere Sindit o Arjan

  78. Fatos kaca

   Minuta 46:10 e theu shishen e champagne 🍾😂😂😂😂😂

  79. Balo Fazliu

   po qka mereni me puthjet e sares Sara ashte Pornostarka nmr 1

  80. Meli Emi

   Loco 👏👏

  81. Ardian Drekaj

   Arjan Konomi ndrerro korrier drege se paske vajt x lesh

  82. Ardian Drekaj

   Arjan Konomi, shoket puthen ne buze??? Ku ne boten tende , se ne asnje vend te botes nuk eshte normale🙈🙈

  83. Encyi Love You

   Elvis je njish👍👍👍👍👍👍

  84. Ardian Drekaj

   Atdheu don ti puth te gjitha, kurse per Atdheun puthja qenka problem

  85. North Albania

   Bravo loco

  86. Elisabeta Voci

   54:54 dakord ok dakord mood 😂

  87. Diana Najkolli

   JULI ME I MIRI.

  88. Elisabeta Voci

   45:14 imagjinoj locon dhe sindin duke bashkjetuar. Gjate kohes se veres loco duke lexuar liber ne ballkon me cigare ndersa sindi duke i ren violines nje melodi te lehte dhe loco duke i ber pyetje sindit cdo 5/10 minuta Kaq chill me duken kta bashk

  89. lavdrim saliu

   kultur rumune ..!!! wtff

  90. Hyrije Bici

   Po ti arjan nxjerre gruen tënde të puth gjith burrat ne buz sipas teje di europa

  91. Encyi Love You

   O Arjan mblidhi delet mo lal se te paskan ik🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  92. Encyi Love You

   Eshte ber kjo Sarà si halla halla zot na ruaj,😕😕😕😕😕😕😕

  93. Hyrije Bici

   Jo jo Arjan Konomi ne franc nuk ka shanc kjo qe thu ti Po ti don të bejsh shou turp të vi Pse nuk e nxjerr vajzen tende të puth qunat ne buz

  94. Bukurije Sejdijaj

   o arjan mös u mundo kot bre se veq po ja fut se perendim jetojm amo kurr nuk ndodh mu puth mes veti shok e shoqe po mos u mundoo bre bravo loco 👑👑

  95. Ilire Kovaci

   Ariani nuk eshte i kenaqur me rrogen per at reagon keshtu me ofendime qe ti rritet rroga .....turp per ju qe degjeneroni rinin dhe turp per ne qe ju perkrahim e harxhojm kohen qe ju shikojm

  96. Unikkatil1912 TheBlodyAlbozz

   Qfar mentaliteti i lodhur i kohes se enver hoxhes po evropianet femra te puth ne buz edhe se ka pik problemi

  97. Angela Marko

   Atdheu do te gjej justifikim qe ta ler emisionin se e pret infermerja

  98. Kela Spaho

   Hahah kjo Bora si e ben fyryren...cfare aktrimi..kurse kjo Sara qesh me ironi,cfare femrash vine vetem per fame dhe para nuk pyesin cfare bejne....

  99. Tina Bujar

   A sa Mir ja beri kesaj Sindit thu Se ka bere namin qe ka studiuar, kish pas qene far Oxford ama ne Rumani

  100. Servise Vodafone

   Kete saren krejt estrada e ka pallaur pse nuk e pytni sa vetave va ka mar ngoj edhe sa sperma ka honger e shkreta pytnia pak aman sa lek i keni mor prasit vec thuajn prasi se keshtu me quan ajo e din ajo vec me ma mar ngoj 😂😂