Murati deklarohet! Blerimi përballet me Antonelën… - Përputhen, 5 Maj 2021

1mn visningar13 000

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

  Subscribe to "Top Channel" on SEprom Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

  Publicerades den Månad sedan

  Kommentarer

  1. gjeto lepuri

   ti sjeni ne rregull per vete ne qofte se ke hyre aty per te pyte prinrit mose te kishe hyre aty ne emisjo Ola ma emire ashte Sind ma bajate jeni ti Ola

  2. eri albania

   Kjo ola nje murat qe shtiri ne dore dhe kerkon te beje ligjin ne program,imagjino ta vendosesh kryeministre kete,kjo te zbyth nga Shqiperia 😂😂😂😂

  3. Lut Selita

   Sa femer idiote ajo ola femer e degjeneruar 🤦

  4. Myzejen Rapollari

   100 vjece shendet dhe lumturi gjyshes😊

  5. Marjo Lelaj

   O bora femer me pithropshe se ty nuk ka

  6. Leka Leka

   Murat ola nuk është për ty .sindi është për ty mbahu fort lidhjen me sindin

  7. marco meca

   Ky blerimi esht rrot nga mendja me burr koti se ai ska ku te vej

  8. Albaniaaa 22

   shkojn shum ola me muratin ❤️

  9. Mevlide Asani

   Si e lejon produksioni Olen ti thote Sindit pse rrin ne program

  10. mom dad

   Ky arjani trap fare

  11. Blenda Nura

   Ola I hate you

  12. Adisa Adisa

   Ola he perfekte

  13. Arbelin Dauti

   E vetmja gje qe te ben te ndjekesh kete format eshte Bora Zemani hallall plaka qe e ka bo

  14. Sajmir Leta Deliu

   O Antonella, ti ja ke prek moralin Blerimit duke I thën se sje burr...jo ai ty.

  15. Eleni Dervishaj

   Ti ola je bere bajate pse nuk shikon veten ti qe je me e plakur se ato gocat e perputhen+40 po ai murati kot fare qe merret me ty kot qe ke yre ne emision dil fare dhe leri reat 🤢

  16. Sajmir Leta Deliu

   O Antonella je shum ipokrite...je shum e bezdisshme

  17. Romina Shkoza

   O ola meso me fol njehere pastaj fol me sindin

  18. 1 B

   Te lumt Antonela♥️ veq per ty shikoj ket show kur shof komentusit haha shyqyr qe je largu prej kti se ky veq ligjerata te mba me u kan i ndershem qysh pe qujn komentusit skish ardh iq nket show

  19. Cristina Ortiz

   Mir ta beri turku deklarou prap Poe budall ti moren mente shalet se i ka si burr

  20. Cristina Ortiz

   SA falso je ola as nuk di te flasesh mir ja heq vemenfjen muratit duke u xhveshur SA e shemtuar e flliqur

  21. Hamza Beqiri

   Koka sindit me e madhe se trupi saj

  22. Vebije Baliu

   po ti shko ne xhakuzi me atdheun dhe pasta blerimi me majt xhoker hec moj se sje ne veti antonel ti don me.ndru shum memkon.perpjet futja

  23. Kaltrina hasani

   sa e neveritshme je o ola lere sindin shiko veten ti je ne plazh me makijazh🤮

  24. King Bring

   Fejet e qenit i paske pre😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣ahahahhaahahah

  25. Kim. Ronii

   Turku fallc e more ola

  26. Flori Pirjasi

   per mendimin tim ti ola shko ne shkoll 8 vjeçare te mesosh shkronjat pastaj ike edukohu mir... sepse ne radhe te pare ti se ke haberin fare per te folur..... sepse vete gjykon kote sindin pa lidhje fare turp per ty....

  27. D Sh

   Po qesht me Ledianen sa her qe shehf kameren merret me floke🙈😂😂😂

  28. M B

   OLA DUHT TE SUSPENDUAR KHUUUUU ME FALNI PO KJO LYP TE FJUTESH PLLEEM GOJES femer e dobet😡😡😡😡

  29. Indrit Oruçi

   Javën tjetër kush do bast se ka takim 4 minutësh mes Olës dhe Sindit

  30. Frederik Odri

   Kujdes o Ola se po ta han Sindi Muratin hahahaha qr kjo Ola je krejt vl o buqko ashtu si je edhe e pasjellshme kur bllokon tjeter sepse te shkrujn xhe te thone qe je kot aty.. Ti ricordi made in dukagjin 😉

  31. Terramare

   kur sdi ca me thon ku me u kap kjo del dege mdege se do me bo fajtor tjeret

  32. Eljana Buci

   acetamol per olen

  33. Bardyli King of Illyria

   Brand Intimo do kapi 2 milion followers 😂😂😂😂😜

  34. Eljana Buci

   kjo antonela sesht mir.Po cmendesh per blerimin o goc

  35. dortmund dortmund

   Hiqne kit antonelen kurdhen prej emisionit kurdh

  36. Layla True

   Ua ju njrz sjeni mire, shkoni shifini edhe nje here episodet me sindin qe ben si SHTAZE, edhe pastaj hajde flisni per Olen, me te drejte se ka Ola se ka njeri ne ate emision, po thote ate qe vete ne kemi pas thene “SINDI LARGOHU NGA PROGRAMI”

   1. Emanuela Elmazi

    me ne fund nje koment I drejte se kto i harruan shpejt sjelljet e cmendura te sindit.. tani sindi e ka kuptuar lojen dhe ben si e mire ... 🤮

  37. Layla True

   o Ola, o yll, sa mire ja ben Sindit!!

  38. Francesk Gixhari

   Po ikni mo me gjith keto lojra me 2 takime ra ne dashuri ky sa vl je o murat edhe perfaqeson rinin ti

  39. soiung toiue

   o sindi je yll moj zemer po kjo plakushja ola ca ka me ti e shfaqi xhelozin shum hapur ta ka friken vazhdo kshu si je se vetem me embelsin tende i plase ata laraskat vet qesh

  40. Τζένη Γκατο

   Ola je nje 0000 me bishte

  41. Aliu Emiljano

   Me te shemtuar se Ola nuk kam par

  42. Report Ig

   Yyyy kjo Ola pik shije per femer

  43. Amejsi Rrushka

   Kjo ola duket si mami muratit shum e madhe nuk shkojn bashke fare, po ban loj ola

   1. soiung toiue

    😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

  44. Cristina Ortiz

   E nxori fare kjo

  45. edcvgftyu tgbhuji

   Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

  46. Djonis Beko

   Ahahah

  47. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

   Kjo Ola shum monster

  48. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

   Per Zoten asnji aty me ty sasht tu lidh Antonel i ke humb tani 😢😢😢😢

  49. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

   Pse e pyt Blerinin ca kam ba lop je as pak e mencur sje ti e din ca ke ba pse pyt

  50. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

   Ti Antonel i ke humb pikt qysh se i the Sindit je kaq sa takja ime shum e ulet ajo qe bere edhe aktrimin qe qave per Mevlanin se nuk luftove per dashurin se Mevlani se kishte vendos akoma se cilen donte ty apo Ledianen bravo Lediana shum e mencur nejti aty vec te Mevlani kurse ti ke ngel del me njanin e del me tjetrin te ju hyp ne shpin djemve aiii le nam as vet se din ku je 🤣🤣🤣🤣

  51. ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

   Antonela Sara Aristela Ola edhe Arian Konomi duhet te ikin nga aty se na e shpifen per Zoten ket emision !!!! ok??

  52. Andy Kacani

   Ça është kjo tallje e madhe me publikun që bëjnë kta edhe kto konkurentët-aktorët e përputhen?Kjo Olsa Muhameti duhet të jetë shumë perverse sepse nga një anë e solli Sindin prap në program edhe nga ana tjetër i tha Olës që ti thotë Sindit që pse rri akoma në emision edhe që është bërë bajate.

  53. Violeta Rrasa

   Murat bere gabim nuk eshte Ola per ty ,Sindi eshte me e mire ne cdo drejtim

  54. Aliu Xhentila

   Sa e neveritshme kjo ola do tmari vemendje nga sindi sorr e shpifur

  55. Erion Rasim

   😂😂😂ola rrakatelja pokush je ti perket pytje mjaba sindit pse porrin ktu 🤮🤮🤮

  56. Toni Cenolli

   😂😂😂kur ze ne goj moralin antonela

  57. Besa Dauti

   Pse nuk e largoni ket sindinn se me sherdhoj koken

  58. Sea Kay

   Nuk paska lon as nje veture pa e kaluar muratin.. ma shpejt shkon me dal me shty se tu vozit ky tipi hahaha

  59. Miss Ashes to Ashes

   “Dua ti shoh anen pozitive gjerave, Antonela” -shkeputur nga libri “Bora ne boten e cudirave”

  60. Ana “AnaDepp” Simi

   Ola, very insecure, full of fear and anxiety.

  61. Sona Sona

   Ola je femer koti katunare 🤮🤮

  62. Erlisa Saliasi

   Ola na ke car menderen femer me e shpifur fizikish e me zemer keqe se ti ska o debile ...je vulgare...me ato dhembet si kali thuaj bo bo me kafshoi...na ke hap barkun bajat je ber ti aty sa te shof me vin me 🤮🤮🤮 je nje injorante e papar e sje askush

  63. Valentina Bitri

   Edhe njerezit qe hiqen si shume te zgjuar , bejne budallalleqe ndonjeher , si Arjani qe pyet Muratin : je ndikuar ti per zgjedhjen ndaj Sintit pas komenteve te Mia ? Po cfar do thoj ai more aman , Po !!! Pyet je si Kalama. Arjani do bente mire ta Shikonte nja 10 here ate puntat , ku e beri Sindin lecke, i tha ti ske per te gjetur njeri , kush te Mer ty , Murati do iki me vrap etjera ,,,,

  64. B J

   murat mere olen e dil nga emisioni te lutem se spo e duroj dot me mi plasi nervat

  65. Eno Sponge Bob

   ajo thote terhiqem nga nje tjeter ky trapi kujton se ka interes te ky pfff

  66. Ajnur Sulejmani

   Hajde Sindi dil mooo se na ke bezdis

  67. Valdete Namoni

   Sa femer bajat je moj Ola bashk me Muratin

  68. Danger kills

   Fakti qe je si natyre xhelozeee Kudh e kapi nga ola ket 😂😂😂😂😂

  69. Dina Dina

   Po nermal qe doken te mir qunat po sa shum ka make up blerimi 😬

  70. Azem Topalli

   Ket antonelen mja hek koken i del tjetri osht shum aktore cdo fjal qe thot dhe shkon ja dritth botht atdheut n k... e ku mos me ofendu i gjori bleerimm

  71. Amina kavaja

   murati nuk shkon me olen

  72. Ida Maksuti

   sa kot kjo ola

  73. Ajshe Morina

   Ky tyrk morati esht i pa vendosur se per para thojke sindit un si kam qef te veshen shkurt e tash ban kesi gjeste sesht shum korrekt sindi 100%ma e sjellshme si ola

  74. Mina Rex

   Bora yll është Ahhahaha nuk të kuptova asgjë Oles hahahahahah

  75. rexhino sadushi

   Epo kur do te mari fam kjo kare e oles qe sdi te lidhi 2fjal. Po ti ske per te mar moj o idiote. E di pse sepse nuk je e shkathet per te folur

  76. Olgers Qevani

   Po nese ai djal qe do zgjegjesh ti pranon ai esht mashkulli me vk qe ekziston

  77. Mirjado Zeneli

   Kto vajzat pz jan vari lesht pz po qfar te perputhesh me kto mor aman

  78. bardhyl azemi

   po far qorri ky far murati ku pi gjen kto femra palidhje far femre kot kjo ola kjo qenka me keq se sindi edhe ne parajs me pa e kisha braktis parajsen kisha dal nferr veq mos me pa olen 😡

  79. Atird Atird

   Ola shum negative je Kush je ti te pyesesh Sindin pse qendron ende ne emision? Ti pse hyre ne emision?

  80. Ervis Cani

   Hahaahaa Juli ja futi Arjanit kete her per opionionist!!😅😅

  81. Hyrie Laci

   Blerimi nuk duhet te merret me Antonelen se ajo eshte femer e ulet

  82. Majlinda Broshka

   Ola fejke shume fejke je

  83. Nikoleta Murati

   Murat e gezofsh vendin e parkimit

  84. klajdi

   Arjan konomi Number One.

  85. N.p.l. l

   O Ola Sindi nuk esht fare bajat.shum gjithmone e kam shajt.per veprimet te shamet.po ti ke ardh bajat.sindi esht me e mir se ty.ti muratit ti vij turp se paska qene fallco

  86. Ramiz Fetiu

   Murati ishte cift i mrekullueshem me Sindin!

  87. Ramiz Fetiu

   Cne ai deklarim i muratit per Olen , ajo e ka si djale Muratin!

  88. Besnike Dashi

   Sindi 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  89. Miranda Mustafa

   Ola je ijdjote fare

  90. Silvia Konti

   O kush hy ne perputhen, me disturbon... Pupupu

  91. Silvia Konti

   Ey murat oğlum, sendikaya kıskandığını, abartılı kıyafetler giydiğini söylüyorum, ama çocukken çıktın ... Bir Türk olarak ... baban göğsünü, göğsünü ve eşek hash ola ??? Helal ,,, Türkiye'de yapabildiğiniz için bir maceraya atıldığınızı düşünüyorum😂😂😂

  92. Lejla Memish

   po e din moj se krejt vajzat e shqipris jan ne maqedoni shiten me pare qfar ke ti per maqedonin ti oj qelbesir bura ka maqedonija shiprija ska bura se ju ikin grat ktej na maqedonija kuqko shporu

  93. rej lgj15

   Kur flet edhe Ola qe pallohet me 1 drek me krudo ...o zot ku po shkon kjo bot

  94. Aa Bb

   Ola talli bithen me Muratin se ajo se do nje djal te mire dhe te respektuar por si shprehja e famshme BAD BOY

  95. Hello It'sMe

   Nije bre Olen ja kom rrit vlerat AHHAHAHAHAHAHHAHA ska 2 jav qe o hi plus qe ke pushim , wtf girl ku mja rrite vlerat ti ?

  96. Inna In

   Më disturbon🤣🥺🤐😬 hapu dhe🙅‍♀️🤦‍♀️

  97. Denis Sined

   Sindi je si shpirt o jet ola asht buqe pazari

  98. val h

   Sindi is still fuckinng annoying !

  99. Sy Kaltri

   Edhe Ola eshte Ber e Gerrditshme!!!

  100. regi Guliqani

   Blerimi i rregullt Sindi e rregullt