Kommentarer

 1. Ayran mit Salz

  🥰🥰

 2. Cobra kai

  Sheesh

 3. A B C

  This song hits different when you miss someone☹

 4. Klodjan Tafaj

  Eh mor Babi sa mall kam per ty Nuk e harroj deri sa te vij prane teje at mgjes dite qe u ndam un per shkoll e ti per pune un ndame te gezuar e duke u perqafuar ajo dit kishte qen e fundit per me shkembyer muhabet me njeri tjetrin Mka marr malli bab per perqafimin dhe zerin tend te embel per keshillat qe me jepje dhe per cdo gje ne lidhje me ty ah mor bab nuk do dija se cfare do beja qe koha te ishte e kthyeshme dhe te ishim dhe iher nket jete ma njeri tjetrin.6 vite pa ty me jan bo sikur ka 600 vite qe nuk te shikoj nuk te degjoj e nuk te perqafoj Qofsh i xheneti BAB

 5. A B C

  a ju kujton dike kjo kenge🥺

 6. ylber veseli

  Respekt për zotrin zanin shumë t'mirë,Dafina zani yt SHPATË

 7. Oltjana Saraci

  Na kishte munguar zeri i Dafines! 🤗🤩🙌👏

 8. samuel an

  nuk pe di a o Tayna qetu a Daffy

 9. Majlinda Beqo

  Superrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 10. Donie Brasco

  Fuuuck 5 kg Make up, edhe qka i ke ban Hunes

 11. Mirlinda Rr-Sh

  Mksxu Upus

 12. Arjola Nuha

  Po 🥺

 13. Vikktor Aasdgf

  Legjend😙💝dafine moi

 14. Lossy Abazi

  🙏🏼

 15. LANGO LANGO

  20.06.2021 likee

 16. Elxhi2020 Elxhi

  ...te gjithe flasin per daffyn por nje merite te madhe ka dhe @Cricket ft @muma 😇🙏

 17. Ilmie Asani

  Pa ty Pa ty krejt shpirti mu ka thy Pa ty Pa ty Pa ty 😥😥😥

 18. Zaim HOXHAJ

  Po mirë,këta ç’i gjeti që i hodhi te melankolia thuajse të gjithë sivjet?🤔🤔

 19. eli Shatri

  Qfar zeriii😍😍😍😍

 20. Ask to seduce Miss

  Pa ty pa ty Dafine a thu qka kishum degju? lots of love!!!

 21. Mirela Malaj

  Yll

 22. zamira duka

  Is 2021 dhe akoma e degjoj ❤🥺🧿

 23. Leah Adams

  💌◦•●👧✿ 特に18歳以上の成人向けの最新コンテンツ 🤩◉●•◦ 👉 ssur.cc/snaponlinet9gwz 😍 ( -_・) ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!)1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね# 👸💝❤️#今後は気をライブ配信の再編あり がとうですv!#この日のライブ配信は、#かならりやばかったですね!#1万人を超える人が見ていたもん(#笑)#やっぱり人参最高v!#まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.👧🖤 ##在整個人類歷史上,#強者,#富人和具有狡猾特質的人捕食部落,#氏族,#城鎮,#城市和鄉村中的弱者#,#無`'#守和貧窮成員。#然而,#人類的生存意願迫使那些被拒絕,#被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,#並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.#說到食物,#不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。#相反(,#他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。v#他們學會了清潔,#切塊,#調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,#在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類$#並且學會了使用芳香的木煙(#如山核桃,#山核桃和豆科灌木 #來調味食物煮的時@

 24. Vilsoni Youtube

  Dafina is in a another level up!

 25. Gina_ M

  Love it 🥰

 26. Jgt Gy

  Nice ❤💋❤💋❤💋❤

  1. Ask to seduce Miss

   super keng

 27. bla blu

  C'do qershor jua thyen zemrat te gjith kengetareve,i le pa pune te gjithe 🤣🤣

 28. brasko brasko_officiel

  🤪🤪😎

 29. Kostandin Kruti

  Shume profesionalizem...kenge shume e bukur. Bravo 👏

 30. Lyngam Star Gaming

  Wowwwww nice song

 31. Buqe Hoxha

  Kur je ne piken kulminante te depuleses kjo kenga te ringjall

 32. A j a

  2:15 cricket ✨

 33. BABLOKI

  Shum e fort kanga ska fjal

 34. Sel sofia Murrizi

  .... ❤

 35. Chike Shqipe

  Sorry s'po me pelqen, Cricket qka ka ndodh me muziken tone???

 36. Renato Selita

  Sa me pelqen kjo kenge😍😍😍😍😍

 37. Denisa Curaj

  O deksha per kete kenge 💋💋❤💋❤💋

 38. niduoe stre

  Welcome Back Dafina

 39. erjona onjea

  💥💥👌👌👌👏👏

 40. Yusuf Can

  🇹🇷❤️🇦🇱

 41. 3gli 3gli

  big song

 42. Majliii

  ❤❤❤

 43. besa dagavelli

  super keng

  1. niduoe stre

   knk muhteşem bir uyumunuz var. pa ty pa ty pa ty

 44. 🧡Amela🧡

  Bravooo🥰😍

 45. Saifuddin Muhammad Jalil

  I love this song and music..from Aceh-Indonesia

  1. bashALBIONI

   okok

 46. ALESIA KLEARTI

  Kjo këngë do ishte kryevepër po të këndonin 100% 🇦🇱

 47. Melisa Ramadani

  🥺😣🔥

 48. •Bad Boy•

  🔝💪🏻🇦🇱

 49. Melisa Ramadani

  🥺🥺😰😖😭🔥

 50. Leo Leandri

  Ble klikime dafina ble

  1. Leo Leandri

   @Shkodra Shkodra po duekt 6.5 mln shikime 59 k like

  2. Shkodra Shkodra

   Me fal amo dafi ska nevoj mi ble klikime Mose perfliq dafin me kangtaret tjera pershembul bleona as me kendu nuk din e ka mashum klikime se dafi

 51. Anxhela Leka

  Bravo dafi je super kengetare dhe super femer

 52. Club Music

  Dafina gives a next level vibe 🔥

 53. Alb Shkoder

  THE HIT OF 2021!

 54. Anabela Stevanović

  Albanian music is so beautiful, very melodic 🎶, love from Serbia ♥️

  1. Erblina Krsn

   Thanks, love back from Republic of Kosovo 🇽🇰💖

 55. Kini Kin

  lajk

 56. Landi Vlora

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 57. Lali Eli

 58. Jennifer Butic

  😊🇽🇰

 59. ing hzn

  knk muhteşem bir uyumunuz var. pa ty pa ty pa ty

 60. MusicStudio

  Pa Ty Cover seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html

 61. MusicStudio

  Pa ty Cover seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html seprom.info/clone/video/xrVsnZ6fiIGf0HA.html

 62. Angelo Sacma

  Ja prishet grurin botit 😂

 63. Eva Rriska

  Wow...you are wonderful 😎😎💞

 64. Saimira Mataj

  L die Herren mm A A lot to say I h mj

 65. MiMi Blue Moon

  Let loser Damn GO👉Real 1 Stays👈

 66. Bardha Qajani

  ❤️❤️❤️❤️

 67. MiMi Blue Moon

  💫💫🌠SUPER Song+Voice

 68. Viktoria Menka

  Çdo njeri e pelqen ket keng

 69. Liljana Sufaj

  Both of them are slaying this!

 70. THE WORLD IS YOURS MY WORLD Can

  🇬🇧MY SUMMER SOUND .👍👍👍..THE WORLD IS YOURS MY CAN 👍🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🍰🍰🍰🍰☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🌏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌏🌹🌹🌹🌹🌹

  1. THE WORLD IS YOURS MY WORLD Can

   🇬🇧Thanks for yours my Darling World 🌏🌹🤍🤍🤍🤍

 71. Ledi D.

  😮😮😮

 72. Jope

  Dafina is the queen!!!

 73. Eshref Rrustemi

  Kthema kohen 17 06 21 🥺

 74. Eshref Rrustemi

  17 06 21🥺 kthema kohen

 75. Baaxho

  🔥🔥

 76. Klaudio Bojni

  Jo be skam ndrysh Tkam dasht edhe tdu Kam menu prap m’u bashku Mke vra, jam rrzu jam cu Vec me t’than qe prap ty tdu Hale truj si gur i cmuar N’ket zemer te lenduar Hale i lutem zotit me ma kthy kohen e shkuar Kthema o zot at dashni Kthema prap at lumturi Kthemi momentet ma t’bukra Tlutem kthemi syt e zi Kthema zottt Kthema kohen Kthema jeten perseri Me i than qe se kam harru Hala per to njdjej dashni

 77. Silvia-Elena Petrea

  Foarte frumoasa melodia! From Romania ❤

 78. Melinda Shala

  Pa ty pa ty krejt shpirti mu ka thy babi me mungon kujt I mungon babi si mu🥲🥲